راهنمای ثبت نام اینترنتی و شرایط ثبت نام

شروع ثبت نام اینترنتی از ساعت 10:00 صبح روز یکشنبه 12 بهمن ماه 1399

ثبت نام اینترنتی محدودیت زمانی نخواهد داشت.

 

متقاضیان محترم ضمن آرزوی موفقیت برای شما عزیزان خواهشمند است قبل از شروع فرایند ثبت نام موارد زیر را در نظر داشته باشید.

ثبت نام فقط برای متقاضیانی میسر است که دارای کد اقتصادی، شناسه ملی و شماره ثبت بوده و زمینه فعالیت آن ها به صورت مستقیم با موضوع نمایشگاه ارتباط داشته باشد. بدیهی است که برخی حِرَف و مشاغل نظیر آژانس های گردشگری، بورس، بانک و بیمه، ثبت شرکت ها و ... به صورت مستقیم یا غیر مستقیم با موضوعات اکثر نمایشگاه ها همخوانی دارد لذا اولویت حضور در نمایشگاه برای آن ها با توجه به نوع فعالیت و به تشخیص مجری تعیین خواهد شد.

قبل از شروع ثبت نام اطلاعات شرکت نظیر آدرس، وبسایت و ایمیل واحد، شماره های تماس، اطلاعات مدیرعامل و تعیین نماینده تام الاختیار نمایشگاهی اقدام فرمایید. از آن جا که اطلاعات درج شد در فرم ثبت نام نظیر نام واحد صنفی، برند و ... در قسمت های انگلیسی و فارسی کتاب کاتالوگ نمایشگاه (یا لوح فشرده یا فایل اطلاعات شرکت کنندگان) مورد استفاده قرار خواهند گرفت، لذا حتماً در درج این اطلاعات دقت کافی را به خرج دهید. در کتاب نمایشگاه (یا لوح فشرده یا فایل اطلاعات شرکت کنندگان) نام واحد صنفی به فارسی و انگلیسی، نام مدیرعامل به فارسی و انگلیسی، یک شماره تماس و یک شماره فکس، آدرس به فارسی و انگلیسی، وبسایت و ایمیل واحد و توضیحات زمینه فعالیت به فارسی و انگلیسی درج خواهد شد.

همچنین از نام واحد صنفی برای پیشانی نویسی غرفه های پیش ساخته استفاده خواهد شد.

در قسمت رمز عبور در فرم ثبت نام، رمز عبور دلخواه خود را (حداقل 6 کاراکتر و به صورت عدد) وارد فرمایید و آن را تا پایان نمایشگاه و تسویه حساب کامل حفظ کنید. بعد از ثبت نام نام کاربری توسط سیستم ایجاد و در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

پس از تکمیل فرم ثبت نام و فشردن دکمه ثبت امکان ویرایش اطلاعات را نخواهید داشت. اطلاعات ثبت نام شما در قالب برگه ثبت نام به صورت پی دی اف قابل دریافت است. در صورتی که موفق به ذخیره اطلاعات نشدید کافی است از طریق منوی اصلی "ورود به پنل کاربری" را کلیک کرده و وارد پنل کاربری شده و در قسمت اطلاعات متقاضی برگه ثبت نام خود را دریافت نمایید.

 

توجه

* منویات مجری نمایشگاه بر این است که همه افرادی که در زمینه موضوع نمایشگاه فعالیت دارند بتوانند از فرصت نمایشگاه بهره مند شده و با تکیه بر اصل حسن نیت در ادامه کار نسبت به اخذ مدارک قانونی و مالیاتی فعالیت خود اقدام نمایند لذا آن دسته از متقاضیان که فاقد شناسه ملی، کد اقتصادی یا شماره ثبت هستند کافی است به جای آن ها از کد ملی مدیرعامل یا مسئول نمایشگاهی استفاده کنند. از آن جا که کد اقتصادی دوازده رقمی است با افزودن دو صفر به ابتدای کد ملی می توانید از این مقدار به عنوان کد اقتصادی استفاده کنید. به همین ترتیب شناسه ملی را وارد کنید. توجه فرمایید که در این صورت پس از پایان نمایشگاه فاکتور رسمی برای شما صادر نخواهد شد مگر پس از ارائه شناسه ملی و کد اقتصادی معتبر!

*  قوانین و مقررات و مواردی از این دست پس از بارگذاری و به روز رسانی به دقت مطالعه شوند.

ثبت نام اینترنتی کاملاً رایگان است و هیچ هزینه ای در بر نخواهد داشت.

* ثبت نام اینترنتی به هیچ عنوان به معنای حضور قطعی متقاضی در نمایشگاه نیست. حضور قطعی در نمایشگاه پس از اعلام جانمایی ها مشخص خواهد شد.

* شرایط و نحوه جانمایی و دریافت پلان نمایشگاهی از طریق همین سامانه اعلام خواهد شد لذا پس از تکمیل فرآیند ثبت نام در انتظار اطلاعیه ها بمانید و از اشغال کردن شماره های ستاد برگزاری بپرهیزید. در خصوص جانمایی هیچ گونه پاسخی تا زمان مقرر دریافت نخواهید کرد.

* تأکید می شود پس از انجام ثبت نام اینترنتی منتظر اطلاعیه های بعدی در سایت بمانید و از ارائه مدارک تا زمانی که از طریق اطلاعیه های سایت اعلام نشده بپرهیزید. زمان و نحوه ارائه مدارک به طور کامل در اطلاعیه های بعدی در سایت قرار خواهد گرفت لذا صبور باشید و تا آن زمان از مطرح کردن هر گونه پرسشی در این خصوص بپرهیزید. ستاد برگزاری از پاسخگویی به سوالاتی که خارج از چارچوب اند یا به مراحل بعدی مربوط می شوند معذور است.

* پس از پایان ثبت نام اینترنتی برگه ثبت نام خود را پرینت بگیرید. همچنین کلمه عبور خود را تا دوره بعدی نمایشگاه محفوظ نگاه دارید.

* در برگه ثبت نام اینترنتی نام کاربری و کدپیگیری شما درج شده است که می توانید با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور خود به پنل کاربری وارد شوید. برای ورود به پنل کاربری می توانید از منوی اصلی، "ورود به پنل کاربری" را کلیک کنید.

* پس از ثبت نام حتما به پنل کاربری خود وارد شوید تا با گزینه های تعبیه شده در آن آشنا شوید.

* یادآوری می شود امکان ویرایش اطلاعات خود را در پنل کاربری نخواهید داشت.