اطلاعیه شماره هفت

 

موضوع: اعلام جانمایی دهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

تاریخ انتشار: دوشنبه  24 خرداد ماه 1400

 

متقاضیان محترم حضور در نمایشگاه آسانسور و پله برقی  تیر 1400

امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران ضمن قدردانی از شما عزیزان به اطلاع می رساند، جانمایی غرفه­ ها در سالن ها/فضای باز نمایشگاه بر اساس درخواست شما عزیزان صورت گرفته است، لذا برای دریافت اطلاعات جانمایی در صورتی که جانمایی شده اید، کافی است به پنل کاربری خود مراجعه کرده و نسبت به دریافت پیش فاکتور و نقشه جانمایی اقدام نمایید.

لازم به یادآوری است جانمایی تنها برای متقاضیانی صورت پذیرفته که قبلاً نسبت به ثبت نام اینترنتی، بارگذاری مدارک و اخذ تأیید مدارک اقدام نموده اند.

قابل توجه

با توجه به اینکه حق انتفاع از فضای نمایشگاهی برای کلیه سالن ها دارای نرخ یکسان است. در صورتی که

الف) غرفه شما با تجهیز باشد، باید پس از ورود به پنل کاربری نسبت به انتخاب نوع تجهیزات مد نظر اقدام فرمایید. برای این کار کافی است که روی قسمت جانمایی و نقشه کلیک کرده و دکمه ی مربوط به انتخاب تجهیزات را فشار دهید. در صفحه ی ظاهر شده می توانید از انواع موجود بر حسب قیمت ها و امکانات مختلف، (با تجهیزات ساده: پارتیشن، سردر نویسی، یک عدد پریز برق، 2 عدد روشنایی، یک عدد میز و دو عدد صندلی پلاستیکی به ازاء هر 12 مترمربع.

با تجهیزات ویژه: موکت کف غرفه، روشنایی 4 عدد، پریز برق، سردر نویسی، لایت باکس، یک عدد میز، صندلی ال جی 2 عدد)

گزینه مد نظر خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب نوع تجهیزات برای پرداخت کافی است از طریق درگاه اینترنتی تعبیه شده در قسمت "پیش فاکتور" اقدام فرمایید. همچنین دریافت فایل پی دی اف پیش فاکتور نیز در همین بخش قرار گرفته است.

ب) غرفه ی شما بدون تجهیز باشد، کافی است به قسمت جانمایی و نقشه مراجعه کرده و سپس در قسمت پیش فاکتور نسبت به پرداخت اینترنتی اقدام فرمایید.

نحوه و مهلت پرداخت

پرداخت اجاره بهای ریالی غرفه فقط و فقط از طریق درگاه اینترنتی تعبیه شده در قسمت پیش فاکتور امکان پذیر است. همچنین در پنل کاربری و در قسمت "پیش فاکتور" امکان دریافت پیش فاکتور وجود دارد.

از آن جا که امکان پرداخت وجه از طریق درگاه اینترنتی بیشتر از 500،000،000 ریال (معادل پنجاه میلیون تومان) فراهم نیست، لذا در صورتی که مبلغ اجاره بهای غرفه بیش از این مقدار است لازم است با ستاد برگزاری تماس حاصل فرمایید.

متقاضیانی که تمام یا بخشی از غرفه آن ها به صورت ارزی است برای اطلاع از نحوه پرداخت وجوه ارزی خود به ستاد برگزاری مراجعه کنند.

مهلت پرداخت برای متقاضانی که جانمایی شده اند از تاریخ درج این اطلاعیه تا پایان وقت اداری  روز شنبه 1400/03/29 خواهد بود.

سپرده

اگر غرفه به صورت خودساز (بدون تجهیزات) باشد، باید مبلغی را به عنوان سپرده در اختیار ستاد برگزاری قرار دهند. این مبلغ برای غرف خودساز طبق جدول زیر تعیین می شود.

عنوان

مبلغ سپرده غرفه سازی

بین 36 مترمربع تا 60 مترمربع

20،000،000 ریال

بین 60 تا 110 مترمربع

35،000،000 ریال

بین 110 تا 210 مترمربع

60،000،000 ریال

از 210 مترمربع به بالا

70،000،000 ریال

 

پرداخت این مبلغ برای غرف بدون تجهیز (ضمانت غرفه سازی) بر عهده متقاضی است لذا ستاد برگزاری در این زمینه به هیچ عنوان پاسخگوی غرفه سازان نخواهد بود.

چک ضمانت ارزی-ریالی

آن دسته از متقاضیانی که در پنل کاربری آن ها و در قسمت "وضعیت متقاضی" واژه چک آورده شده است، متناسب با نظر کارشناس ارزی-ریالی عبارت "چک تضمین شده بانکی" یا "چک شرکتی" درج شده است. مبلغ چک و نوع چک (تضمین شده بانکی یا شرکتی) در پنل کاربری و در قسمت چک تضمین شده قابل رؤیت است (این موضوع در پیش فاکتور نیز آورده شده است). لذا این دسته از متقاضیان باید چک با مبلغ تعیین شده و نوع مشخص شده را از تاریخ 1400/03/30 تا حداکثر 1400/04/10 به ستاد برگزاری نمایشگاه ارائه دهند. (این چک باید در وجه اتاق تعاون ایران، بدون تاریخ و بدون درج واژه ضمانت باشد.)

در صورتی که چک مذکور به ستاد برگزاری تحویل داده نشود، ستاد برگزاری از واگذاری غرفه به متقاضی جلوگیری به عمل خواهد آورد.این چک به منزله ضمانت عدم نمایش محصولات یا تبلیغات خارجی در غرفه به هر شکلی است  لذا پس از پایان کار نمایشگاه در صورت عدم تخطی از موضوع، این چک عیناً به متقاضی مسترد خواهد شد.

زمان ارائه طرح های غرفه سازی و تأیید طرح

نحوه و شرایط تأیید طرح غرفه های خودساز (بدون تجهیزات) در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.

امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران