اطلاعیه شماره پنج

 

موضوع: فراخوان حضور در پاویون صنعت ساختمان در نمایشگاه ارمنستان

تاریخ انتشار: سه شنبه  24 فروردین ماه 1400

 

شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران در نظر دارد از تاریخ 20 لغایت 23 خردادماه سال جاری در مرکز نمایشگاهی ایراوان، اقدام به برگزاری نمایشگاه اختصاصی ج.ا.ایران با رویکردی تخصصی-صادراتی نماید.

اتاق تعاون ایران به عنوان یکی از بازوان اجرایی این نمایشگاه دوشادوش شرکت سهامی گام برخواهد داشت و به عنوان متولی پاویون صنعت ساختمان در این نمایشگاه کلیه امور مربوط به ثبت نام و جانمایی و ... را بر عهده دارد.

نظر به ایجاد فرصتی که ناشی از جنگ اخیر کشور ارمنستان بوده و منجر به تحریم کالاها و خدمات کشور ترکیه شده است، می توان انتظار داشت که بخشی از بازار صنعت ساختمان این کشور در اختیار شرکت های ایرانی قرار گیرد. از طرفی از آنجا که ارمنستان از کشورهای اوراسیایی است لذا از طریق یافتن شرکای تجاری، تعریف برندها و محصولات جدید و ... می توان نسبت به ارسال کالا و خدمات به قاره اروپا امیدوار بود.

بنابراین خواهشمند است در صورت تمایل به حضور در این نمایشگاه که همراه با برنامه های جانبی مهمی من جمله انعقاد تفاهم نامه های تجاری، نشست های بی تو بی با مقامات اقتصادی، فعالین، تجار، بازرگانان، بیمه، بانک ها و گمرکات کشور ارمنستان است، می توانید با تکمیل فرم زیر و ارسال آن به شماره واتس اپ 09904136495 و یا نمابر 22662847 اقدام فرمایید.

شایان ذکر است به دلیل محدودیت فضا، اولویت با تولیدکنندگان، صاحبان صنایع و ارائه دهندگان خدمات (در حوزه صنعت ساختمان) برتر کشور است.

به منظور دریافت فرم ثبت نام و مشاهده تعرفه می توانید از طریق لینک زیر اقدام به دریافت فرم ثبت نام و اطلاعات کلی نمایشگاه نمایید.

آخرین فرصت ثبت نام 15 اردیبهشت ماه 1400.

دریافت فرم ثبت نام و تعرفه (ارمنستان)

امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران