اطلاعیه شماره دو

 

موضوع: ارائه مدارک مورد نیاز و زمان شروع بارگذاری مدارک

تاریخ انتشار: دوشنبه 27 بهمن ماه 1399

 

ارائه مدارک مورد نیاز تنها از طریق پنل های کاربری و به شرحی که در ادامه آمده است میسر خواهد بود و ستاد برگزاری از پذیرش مدارک به صورت حضوری معذور است. ( لینک مدارک مورد نیاز و نحوه بارگذاری در انتهای اطلاعیه آورده شده است.)

الف- مدارک مورد نیاز برای حضور در نمایشگاه همانند سنوات قبل و به شرحی است که در ادامه اطلاعیه آمده است. بارگذاری مدارک از روز دوشنبه مورخ 27 بهمن ماه 1399 میسر خواهد بود.

ب- ستاد برگزاری در خصوص نحوه اسکن کردن، کاهش حجم فایل­ها و در نهایت بارگذاری فایل نهایی پاسخگو نیست و در صورت نیاز به راهنمایی در این خصوص به افراد متخصص و توانمند در این زمینه مراجعه فرمایید. (مثلا به کافی نت ها مراجعه کنید.) لذا خواهشمند است از تماس با ستاد برگزاری در این خصوص بپرهیزید.

پ- لازم است ابتدا تمامی مدارک مورد نیاز را به صورت فیزیکی آماده کرده و سپس به اسکن و تهیه فایل نهایی بپردازید. برای این منظور پس اسکن تمامی مدارک با فرمت jpg یا pdf، از نرم افزارهایی مثل  Nitro pro و نظایر آن یا با استفاده از سرویس های آنلاین نسبت به ادغام فایل ها در یک فایل اقدام فرمایید.

ت- حجم فایل پی دی اف نهایی نباید بیشتر از 4 مگابایت باشد. برای کاهش حجم فایل نهایی می توانید از نرم افزارهایی که برای این منظور ساخته شده اند بهره بگیرید. توجه داشته باشید که کیفیت فایل نهایی در اثر کاهش حجم نباید به گونه ای باشد که خوانایی آن ها را از بین ببرد، در غیر اینصورت مدارک شما ناقص تشخیص داده خواهد شد.

ث- پس از بارگذاری مدارک و فشردن "درخواست بررسی" دیگر قادر به بارگذاری مجدد مدارک نیستید، لذا در تهیه فایل مدارک، نهایت دقت را به کار برید.

ج- پس از بارگذاری مدارک، منتظر بررسی کارشناسان بمانید. در صورت وجود نقص در مدارک، موضوع از طریق پنل کاربری به اطلاع می رسد و پیام متناسب با آن در پنل درج خواهد شد.

مدارک مورد نیاز (کلیک کنید.)

 

راهنمای ارائه مدارک (کلیک کنید.)

 

امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران