اطلاعیه شماره شانزده 

 

موضوع: زمان تخلیه و تخریب غُرَف

تاریخ انتشار: یکشنبه  7 آذر ماه 1400

 

متقاضیان محترم دهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی، اتاق تعاون ایران از همراهی و حضور گرم شما در این نمایشگاه تقدیر و تشکر نموده و ضمن آرزوی توفیق و سلامتی برای یکایک شما عزیزان، امیدوار است ثمرات این نمایشگاه برایتان روز افزون باشد و با امید دیدار شما در یازدهمین دوره از این نمایشگاه، به اطلاع می رساند فقط تخلیه و جمع آوری غُرَف از روز دوشنبه مورخ 8 آذرماه 1400، بعد از تخلیه کامل بازدیدکنندگان و از ساعت 6 بعد از ظهر تا ساعت 12 شب امکان پذیر خواهد بود.

لازم به ذکر است تخریب غُرَف از ساعت 8:30 صبح تا ساعت 22 شب روز سه شنبه مورخ 9 آذرماه امکان پذیر است.

خواهشمند است به منظور حفظ ایمنی و سلامت موارد زیر را مد نظر قرار دهید.

1- در زمان جمع آوری، تخریب و تخلیه غرف حتماً از ماسک و حتی المقدور دستکش استفاده کنید. به همراه داشتن مواد ضد عفونی کننده نیز توصیه می شود.

2- خواهشمند است به منظور حفظ نظم فضای نمایشگاهی و اصول ایمنی، به هیچ وجه قبل از ساعت اعلام شده اقدام به جمع آوری غرفه خود ننماید. لازم است کلیه مشارکت کنندگان بعد از ساعت اعلام شده در محل غرفه خود حضور داشته باشند. در صورت بروز خسارت، سرقت و موارد نظیر آن که ناشی از عدم حضور شرکت کننده در ساعت اعلام شده باشد، مسئولیت آن کاملاً بر عهده شرکت کننده خواهد بود.

3- فرم های خروج کالا به تعداد مورد نیاز به وسیله مسئول سالن در زمان شروع فرآیند تخریب و تخلیه در اختیار قرار خواهد گرفت.

3- در صورتی که مشارکت کننده از نظر مالی بدهکار باشد، برگه خروج برای وی صادر نخواهد شد، لذا لازم است تا با مراجعه به ستاد برگزاری نسبت به تسویه حساب اقدام کند، علی الخصوص مشارکت کنندگانی که به موجب آئین نامه ارزی-ریالی مشمول پرداخت هزینه ها به صورت ارزی تشخیص داده شده ­اند.

امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران