اطلاعیه شماره یک

 

موضوع: فراخوان ثبت نام اینترنتی دهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله ها، قطعات و تجهیزات جانبی

تاریخ انتشار: چهارشنبه  8 بهمن ماه 1399

 

اتاق تعاون ایران افتخار دارد در ادامه روند قبلی، دهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله ها، قطعات و تجهیزات جانبی را همچون دوره های گذشته در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار نماید.

تاریخ برگزاری این نمایشگاه تیرماه 1400 خواهد بود که به محض مشخص شدن تاریخ دقیق نمایشگاه یا تغییر در آن، موضوع به اطلاع خواهد رسید.

لذا از کلیه علاقمندان برای شرکت در این نمایشگاه دعوت می شود از روز یکشنبه مورخ 12 بهمن ماه 1399 از ساعت 10 صبح با مراجعه به لینک زیر نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام نمایند.

https://iranliftex2021.iranconfair.ir/Registration

همچنین توجه فرمایید که اطلاعات مندرج در فرم ثبت نام برای استفاده در کلیه مراحل اعم از درج در کتاب نمایشگاه، پیشانی نویسی غرفه و مواردی از این دست استفاده خواهد شد، لذا در ثبت اطلاعات دقت فرمایید.

ثبت نام اینترنتی هیچ گونه حقی را برای متقاضی ایجاد نمی کند و فقط اعلام آمادگی از سوی متقاضی تلقی خواهد شد، کلیه مراحل بعدی یا تغییرات از طریق اطلاعیه ها و پیامک اطلاع رسانی خواهد شد، لذا عدم توجه به اطلاعیه ها و پیامک ها مسئولیتی را متوجه برگزار کننده نخواهد کرد.

نظر به این که موارد مورد نیاز برای حضور در نمایشگاه به تدریج و با گذشت زمان در اختیار شما قرار خواهد گرفت لذا برخی منوهای سایت ثبت نام هنوز فعال نیست و به تدریج تکمیل خواهد شد.

امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران