مدارک مورد نیاز

 

توجه. مدارک مورد نیاز به صورت الکترونیکی دریافت خواهد شد و نحوه بارگذاری مدارک در بخش راهنمای ارائه مدارک توضیح داده شده است. (کلیک کنید)

 

مدارک مورد نیاز در بخش ریالی (محصولات و خدمات داخلی)

1   اسکن مهر و امضاء شده ی برگه ثبت نام اینترنتی (در صورتی که برگه ثبت نام را در اختیار ندارید کافی است از طریق وارد شدن به پنل کاربری، از قسمت اطلاعات متقاضی اقدام به دریافت آن کنید.)

2-   اسکن یک یا چند مورد از موارد زیر بر اساس نوع فعالیت

الف- پروانه بهره برداری دارای اعتبار حداقل تا پایان نمایشگاه 

ب- کارت شناسایی کارگاه دارای اعتبار حداقل تا پایان نمایشگاه 

پ  گواهی فعالیت صنعتی دارای اعتبار حداقل تا پایان نمایشگاه 

ت  پروانه صنفی و تولیدی از مجامع امور صنفی دارای اعتبار حداقل تا پایان نمایشگاه

ث- جواز کسب تولیدی دارای اعتبار حداقل تا پایان نمایشگاه 

ج- گواهی صلاحیت پیمانکاری دارای اعتبار حداقل تا پایان نمایشگاه 

چ-  پروانه فعالیت از وزارتِ مربوط به نوع فعالیت، دارای اعتبار تا حداقل پایان نمایشگاه 

3-    نمونه آخرین کاتالوگ، بروشور، کارت ویزیت و هرگونه اقلام تبلیغاتی دیگر که برای عرضه در نمایشگاه مورد استفاده قرار می گیرد.

4-    تعهد نامه ها

الف  اسکن آیین نامه ارزی-ریالی ممهور به مهر شرکت و دارای امضای مدیر عامل. (برای دریافت آیین نامه کلیک کنید.)

ب- متقاضی باید نامه ای را با مضمون پایبندی به قوانین و مقررات عمومی، دستورالعمل ها و سایر موارد اعلامی از سوی ستاد برگزاری در سربرگ خود تهیه و پس از امضاء و مهر مدیرعامل اسکن کند. (برای دریافت نمونه نامه کلیک کنید.)

5-    اسکن روزنامه رسمی و آخرین تغییرات.

6-    اسکن گواهی ثبت برند یا نشان تجاری در داخل کشور (در صورت استفاده از نام و نشان تجاری روی محصولات)

7-    اسکن گواهی ثبت اختراع (در صورتی که قصد دارید در نمایشگاه اختراع خود را عرضه کنید.)

8-    اسکن گواهی استاندارد اجباری برای محصولات مشمول قانون استاندارد اجباری، محصولاتی نظیر شیرآلات، لوله و اتصالات، تأسیسات و ... ( در صورتی که محصولات یا خدمات شما مشمول گواهی استاندارد اجباری است.)

 

مدارک مورد نیاز برای بخش ارزی (متقاضیان داخلی که نمایندگی و عاملیت فروش محصولات خارجی را در ایران بر عهده دارند.)

1-    اسکن مهر و امضاء شده برگه ثبت نام اینترنتی.

2-    متقاضی باید نامه ای را با مضمون پایبندی به قوانین و مقررات عمومی، دستورالعمل ها و سایر موارد اعلامی از سوی ستاد برگزاری در سربرگ خود تهیه و پس از امضاء و مهر مدیرعامل اسکن کند. (برای دریافت نمونه نامه کلیک کنید.)

3-   اسکن نامه نمایندگی / نمایندگی انحصاری یا معرفی نامه از شرکت خارجی.

4-    اسکن روزنامه رسمی شرکت به همراه آخرین تغییرات.

 

نکات مهم

1-    مدارک مورد نیاز فقط برای متقاضیانی قابل بارگذاری است که از طریق لینک ثبت نام اینترنتی اقدام به ثبت نام کرده و نام کاربری و کلمه عبور دارند. در صورتی که هنوز اقدام به ثبت نام نکرده اید از اینجا (برای ثبت نام کلیک کنید.) اقدام نمایید.

2-     در صورت عدم بارگذاری مدارک در موعد مقرر، متقاضی در لیست انتظار قرار خواهد گرفت و به مرحله جانمایی راه نخواهد یافت.

3-    در صورتی که متقاضی بعضی از مدارک مورد نیاز لیست شده در بالا را در دست اقدام دارد (مراحل دریافت مجوز را از مراجع ذی صلاح طی می کند) و هنوز به نتیجه نهایی نرسیده است می تواند اسناد و مدارک مربوطه به آن مثل نامه­ها، تأیید ها و ... را ارائه کند.

4-    ارائه آخرین برگه های تبلیغاتی نظیر بروشور، کاتالوگ و ... برای دریافت راهنمایی های ارزی-ریالی لازم و ضروری است و در صورتی که قصد تغییر در این برگه ها را دارید یا آن ها مراحل طراحی و چاپ را طی می کنند، آخرین محتویات این برگه ها را بارگذاری کنید.

5-    اگر مدارک مهمی که ثابت می کند محصول یا ارائه خدمات شما کاملاً داخلی است در اختیار ندارید و قادر به تهیه آن نیستید، در این صورت بنا به نظر کارشناسان از شما چک ضمانت اخذ خواهد شد. مبلغ و نحوه ارائه این چک به اطلاع متقاضی خواهد رسید. (توجه: استفاده از مواد اولیه خارجی در تولید محصولات بلامانع است ولی نباید نامی از شرکت های تولید کننده این مواد اولیه در اقلام تبلیغاتی آمده باشد. (آیین نامه ارزی ریالی که در قسمت مدارک مورد نیاز آورده شده مطالعه فرمایید.)

6-     ستاد برگزاری از کمک به تهیه مدارک مورد نیاز معذور است. امور مربوط به تهیه مدارک، اسکن مدارک، تهیه فایل پی دی اف از مدارک، کاهش حجم فایل در صورت نیاز، بارگذاری و امثالهم کاملاً بر عهده متقاضی است.

7-    مدارک مورد نیاز شامل تمامی موارد بالا پس از تهیه به صورت یکجا در قالب یک فایل پی دی اف با حجم حداکثر 4 مگابایت در پنل کاربری و به طریقی که آموزش داده شده است بارگذاری شود.