راهنمای تهیه و ارائه مدارک

 

ارائه مدارک در دهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی، فقط و فقط از طریق پنل کاربری متقاضی و به ترتیب زیر میسر است. کلیه مدارک لازم در بخش مدارک مورد نیاز (برای مشاهده کلیک کنید.) آورده شده است.

لازم است اشاره شود که امکان بارگذاری مدارک به صورت مجزا وجود ندارد و کلیه مدارک باید پس از تهیه اسکن به کمک نرم افزارهای ادغام فایل یا از طریق سایت­هایی که به صورت آنلاین نسبت به ادغام فایل ها اقدام می کنند به صورت یک و فقط یک فایل پی دی اف با حجم کمتر از 4 مگابایت بارگذاری شود.

توجه به این نکته ضروری است که متقاضی پس از بارگذاری فایل و فشردن "درخواست بررسی" دیگر قادر به بارگذاری مجدد نخواهد بود مگر آن که توسط کارشناسان مربوط مدارک ناقص تشخیص داده شود و نیاز به بارگذاری مجدد داشته باشد. در زیر نحوه بارگذاری مدارک در قالب عکس نشان داده شده است.

1-    ورود به پنل کاربری

 

2-    ورود به بخش وضعیت متقاضی

 

3-    انتخاب فایل

 

4-    بارگذاری فایل

 

5-    درخواست بررسی

 

6-     منتظر بررسی کارشناسان بمانید.

 

7-    تغییر وضعیت مدارک از "هنوز ارائه نشده" به "در حال بررسی"

 

پس از انجام مراحل بالا، کارشناسان در اسرع وقت نسبت به بررسی مدارک ارائه شده اقدام و نتیجه را از طریق پنل کاربری و در قسمت وضعیت مدارک اعلام خواهند کرد. در صورت ناقص بودن مدارک، موضوع از طریق پنل کاربری -> وضعیت متقاضی -> وضعیت مدارک اعلام خواهد شد و لازم است تا پس از رفع نقص نسبت به بارگذاری مجدد مدارک اقدام فرمایید.