توجه

تنها مرجع رسمی برای کسب آخرین اخبار این نمایشگاه، صفحه ی اختصاصی نمایشگاه یا سایت خبری اتاق تعاون ایران، سایت شرکت سهامی نمایشگاه­های بین المللی ایران یا سایت سازمان توسعه تجارت ایران است و سایر منابع خبری در این خصوص مورد تأیید اتاق تعاون ایران نخواهد بود. بنابراین سعی کنید آخرین اخبار و اطلاعات نمایشگاه را فقط و فقط از طریق صفحات اختصاصی نمایشگاه پی گیری فرمایید.

هشدار

به یاد داشته باشید که در فرایند برگزاری نمایشگاه، افراد سودجو و کلاه بردار به هر طریقی ممکن است قصد فریب شما یا سوء استفاده از موقعیت را داشته باشند، لذا بدین وسیله به اطلاع می رساند فقط و فقط افراد یا اخباری که توسط ستاد برگزاری نمایشگاه یعنی اتاق تعاون ایران معرفی و تأیید می شوند را مورد اعتماد و اتکا قرار دهید.

نحوه اطلاع رسانی و اطلاعیه ها

مراحل ثبت نام تا حضور در نمایشگاه به تدریج و با گذشت زمان به اطلاع متقاضیان خواهد رسید. نحوه اطلاع رسانی از طریق درج اطلاعیه ها در صفحه اختصاصی هر نمایشگاه و ارسال پیامک به شماره همراه مدیرعامل و نماینده خواهد بود.

همچنین به محض ورود به پنل کاربری صفحه مربوط به اطلاعیه ها در پنل کاربری قابل مشاهده است.

لازم است به تمامی اطلاعیه ها و پیامک های ارسال دقت کافی را داشت تا همگام با کارهای اجرایی نمایشگاه به پیش رفت و اختلالی در روند امور پیش نیاید.

همچنین عضویت در کانال های معرفی شده در صفحات اختصاصی (واتس اپ و ...) می تواند به عنوان ابزار دیگری برای بهره مندی از آخرین اخبار و اطلاعات نمایشگاه محسوب شود.